IZDAVANJE PROPUSNICA

Za izdavanje propusnice u slučajevima navedenim pod e), a koje izdaje Stožer civilne zaštite Općine Privlaka potrebno je poslati Zahtjev za izdavanje propusnice na e-mail adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili popunjen zahtjev ostaviti u za to predviđenu kutiju u hodniku Općine Privlaka.

Popunjen zahtjev će se rješavati ODMAH po primitku, a najkasnije u roku od 24 sata.

Propusnice će Vam se ostaviti u za to predviđenoj kutiji, a možete ih preuzeti u toku radnog vremena od 7,00 do 15,00 sati.

• obrazac zahtjeva je dostupan i na našoj internet stranici

Molimo Vas da se pridržavate svih preventivnih mjera potrebnih radi sprečavanja širenja COVID -19 virusa, a pogotovo da se pridržavate propisanih udaljenosti i izbjegavate socijalne kontakte.

Stožer CZ Općine Privlaka