Projekt: „Ojačaj svoj radni potencijal“

Projekt je u potpunosti financiran iz sredstava
Europske unije Europski socijalni fond
www.strukturnifondovi.hr
www.esf.hr

×

Poruka

Failed loading XML...

U općini Privlaka u tijeku su radovi na izgradnji kanalizacijskog sustava dužine približno 22 kilometra i vrijednog gotovo 23 milijuna kuna.


Točnije, odvijaju se radovi na prvoj fazi tijekom koje će se samo ove godine utrošiti dva milijuna kuna, a radove izvode djelatnici Vinkovačkog vodovoda i kanalizacije.

Ovaj projekt uistinu je od velikog značenja za našu malu općinu, o čemu dovoljno govori i podatak kako je naš proračun od 3,5 milijuna kuna gotovo sedam puta manji od vrijednosti cijele investicije - kazao je Antun Grčević, načelnik Općine Privlaka

U općini, koja ima približno 3.800 stanovnika, ovih se dana nastavljaju i radovi na asfaltiranju cesta.

Grčević najavljuje i skorašnje parceliranje dijela Privlake Falićevci na pedesetak placeva, gdje će općina biti blagonaklona prema svojim novim potencijalnim sumještanima, a država će dati potporu mladim obiteljima od po 100.000 kuna za gradnju kuća i nastanjivanje općine Privlaka, koja je nedavno proglašena područjem od posebne državne skrbi.

SRP Općine Privlaka

SRP Općine Privlaka

Prostorni plan uređenja

Prostorni plan uređenja

Karta Općine Privlaka

Karta Općine Privlaka

Proračun

Savjetovanja s jvanošću

Proračun