Projekt: „Ojačaj svoj radni potencijal“

Projekt je u potpunosti financiran iz sredstava
Europske unije Europski socijalni fond
www.strukturnifondovi.hr
www.esf.hr

×

Poruka

Failed loading XML...

Župan Božo Galić danas je posjetio Općinu Ivankovo gdje se upoznao s aktualnim projektima izgradnje gospodarske zone i školske sportske dvorane u Retkovcima.


“U protekle četiri godine ispunili smo sve što je obećano pa i više od toga. To pokazuje kako smo ozbiljan tim koji je kvalitetno radio uz potporu mjerodavnih ministarstava i naše Županije.”, istaknuo je ivankovački načelnik Branko Galić. Zadovoljstvo nizom projekata i aktivnosti, među kojima su i završena 1. etapa gradnje kanalizacije te izgradnja sportske dvorane u Ivankovu, izrazio je i župan Galić ističući dobru suradnju Županije i općine u kojoj je kvaliteta rada na vrlo visokoj razini. Među značajnijim projektima za sljedeće razdoblje najavljeni su dovršetak izgradnje 2. etape kanalizacijske mreže s pročistačem, završetak izgradnje sportske dvorane u Retkovcima, završetak infrastrukturnih radova u gospodarskoj zoni te početak gradnje kanalizacije u Retkovcima i Prkovcima. Vukovarsko -srijemski župan Božo Galić sa suradnicima u poslijepodnevnim satima posjetit i Općinu Privlaka. Uz obilazak obavljenih radova na izgradnji kanalizacije u ulici Faličevci, župan Galić nazočit će potpisivanju Ugovora o nastavku radova na kanalizacijskoj mreži između Hrvatskih voda i Općine Privlaka. Vrijednost ugovora je 2,5 milijuna kuna. Tijekom boravka u Privlaci predviđen je i posjet Dječjem vrtiću “Palčica”.(www.vinkovci.com.hr)

SRP Općine Privlaka

SRP Općine Privlaka

Prostorni plan uređenja

Prostorni plan uređenja

Karta Općine Privlaka

Karta Općine Privlaka

Proračun

Savjetovanja s jvanošću

Proračun