Projekt: „Ojačaj svoj radni potencijal“

Projekt je u potpunosti financiran iz sredstava
Europske unije Europski socijalni fond
www.strukturnifondovi.hr
www.esf.hr

×

Poruka

Failed loading XML...

Pozivaju se sve zainteresirane osobe, fizičke i pravne, poduzeća, udruge…za dostavu prijedloga i primjedbi na predloženu radnu verziju Projekta ukupnog razvoja Općine Privlaka (PUR).

Molimo da PUR proučite te da se sa eventualnim prijedlozima i primjedbama javite pisanim putem Općini Privlaka, na adresu Faličevci 7, 32 251 Privlaka, ili na našu e-mail adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Ovaj je dokument nužan za kandidiranje projekata EU jer usklađuje postojeće resurse i stanje s Regionalnim razvojnim programima, tržnim šansama, a sve u skladu s održivim razvojem. Projekti koji ne budu obuhvaćeni PUR-om ne mogu se kandidirati prema EU fondovima.

SRP Općine Privlaka

SRP Općine Privlaka

Prostorni plan uređenja

Prostorni plan uređenja

Karta Općine Privlaka

Karta Općine Privlaka

Proračun

Savjetovanja s jvanošću

Proračun