Poštovani roditelji/skrbnici, Obavještavamo Vas da su radovi na izgradnji i opremanju Dječjeg vrtića u Privlaci, kao i ishođenje svih potrebnih dozvola i suglasnosti za početak rada, u završnoj fazi.

Kako bismo utvrdili zainteresiranost roditelja/skrbnika za upis djece za pohađanje redovnog desetosatnog programa (mješovita skupina djece starosti od 3. godine pa do polaska u školu) te jaslica (od navršene 1. godine pa do 3. godine starosti djeteta), Općina Privlaka raspisuje anketni upitnik.

Molimo zainteresirane roditelje/skrbnike da ispune priloženi anketni upitnik te nam ga u što kraćem roku dostave na našu e-mail adresu (Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.) ili da tražene podatke dostave putem telefona 032/398-822.