Projekt: „Ojačaj svoj radni potencijal“

Projekt je u potpunosti financiran iz sredstava
Europske unije Europski socijalni fond
www.strukturnifondovi.hr
www.esf.hr

×

Poruka

Failed loading XML...

 
LAG Bosutski niz provodi projekt " Dijalog budućnosti" u okviru programa Erasmus + s ciljem uključivanja mladih sa područja LAG-a Bosutski niz u procese donošenja odluka putem strukturiranog dijaloga sa donositeljima odluka. Za provedbu projektnih aktivnosti potrebni su nam volonteri sa područja Vaše općine, te Vam u prilogu šaljemo poveznicu na Poziv volonterima i Prijavni obrazac objavljenog na službenim stranicama LAG-a. Bili bismo Vam zahvalni da isti objavite na Vašim službenim stranicama s ciljem veće vidljivosti Poziva zainteresiranim mladim osobama na području Vaše općine. Za sve informacije, stojimo na raspolaganju. Unaprijed zahvaljujemo.
 
Poveznica na Poziv volonterima:

SRP Općine Privlaka

SRP Općine Privlaka

Prostorni plan uređenja

Prostorni plan uređenja

Karta Općine Privlaka

Karta Općine Privlaka

Proračun

Savjetovanja s jvanošću

Proračun