Projekt: „Ojačaj svoj radni potencijal“

Projekt je u potpunosti financiran iz sredstava
Europske unije Europski socijalni fond
www.strukturnifondovi.hr
www.esf.hr

×

Poruka

Failed loading XML...

Javnim pozivom Središnjeg državnog ureda za demografiju i mlade te Ugovorom o dodjeli financijskih sredstava općinama Republike Hrvatske za održavanje i razvoj predškolske djelatnosti u 2022. godini, Općini Privlaka je dodijeljen iznos od 220.000,00 kuna.

Općina Privlaka je u suradnji s Dječjim vrtićem Privlaka uspješno provela projekt, u kojem su roditelji djece koja pohađaju vrtić, u svibnju 2022. godine, bili izuzeti od obveze plaćanja udjela u cijeni Dječjeg vrtića Privlaka.

SRP Općine Privlaka

SRP Općine Privlaka

Prostorni plan uređenja

Prostorni plan uređenja

Karta Općine Privlaka

Karta Općine Privlaka

Proračun

Savjetovanja s jvanošću

Proračun