Projekt: „Ojačaj svoj radni potencijal III“

Projekt je u potpunosti financiran iz sredstava
Europske unije Europski socijalni fond
www.strukturnifondovi.hr
www.esf.hr

Pružanje javne usluge prikupljanja
miješanog komunalnog otpada i biorazgradivog komunalnog otpada na području Općine Privlaka
(od 02. siječnja 2020. do 01. siječnja 2025.)

Temeljem Ugovora o koncesiji sklopljenog dana 02. siječnja 2020. godine pružanje javne usluge prikupljanja miješanog komunalnog otpada i biorazgradivog komunalnog otpada na području Općine Privlaka dodijeljeno je tvrtki STRUNJE TRADE d.o.o. iz Privlake, Bana Josipa Šokčevića 153, na razdoblje od 5 godine.  

Kontakt podaci koncesionara-davatelja usluge:
STRUNJE-TRADE d.o.o.
Adresa: Bana Josipa Šokčevića 153, 32251 Privlaka, OIB: 97670986612
Tel : 032/398-949
mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Cjenik usluga koje se primjenjuje od 02. siječnja 2020. godine možete vidjeti i preuzeti u prilogu.


Općina Privlaka je s tvrtkom NEVKOŠ d.o.o. iz Vinkovaca potpisala Ugovor o privremenom korištenju mobilne jedinice reciklažnog dvorišta temeljem koje je svim stanovnicima Općine Privlake svakog drugog ponedjeljka u mjesecu na raspolaganju mobilna jedinica reciklažnog dvorišta na kojoj se mogu odložiti različite vrste otpada, u ulici Faličevci ispred kućnog broja 8.

 

 

SRP Općine Privlaka

SRP Općine Privlaka

Prostorni plan uređenja

Prostorni plan uređenja

Karta Općine Privlaka

Karta Općine Privlaka

Proračun

Savjetovanja s jvanošću

Proračun